01

Hakkımızda

Dijital Web ile siz işinize odaklanın web sitenizin kurulumunu biz yapalım.

2016 yılından bu yana %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak optimum sürede makul fiyatlarla müşterilerimizin hayalindeki çalışmayı tamamlayarak beğenilerine sunmayı amaç edinmiş freelance wordpress tabanlı web tasarım hizmeti veren bir oluşumun parçasıyız. Bizim için müşterilerimiz olan sizlerin memnuniyeti en önemli unsur olmasının yanında, beklentilerinizi ve hedef kitlenizi de göz önünde bulundurarak, kullanıcı odaklı, işlevsel, modern ve akılda kalıcı çalışmalar hazırlayarak bu çalışmaları sizlere sunabilme yolunda büyük bir çaba göstermekteyiz.

Müşteri Odaklı

Sektöründe profesyonel olarak faaliyetlerini yürüten Dijital Web %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet sunmaktadır.

Gelişmiş Yönetim Paneli

WordPress şu an dünyadaki en popüler content management system (CMS) yani Türkçe karşılığıyla içerik yönetimi sistemidir.

Responsive Tasarım

Mobil uyumlu tasarımlar ile müşterilerinizin sitenize erişimleri tüm cihazlar üzerinden kolaylıkla mümkün hale gelir.

02

Hizmet Süreci

Fikir Alışverişi

01

  • Öncelikle istediğiniz çalışma hakkında fikir alışverişinde bulunuyor, hayalinizdeki çalışmayı hayata geçirmek için sizi en iyi şekilde anlamaya çalışıyoruz.

İşletmenize Özel Tasarım

02

  • Çalışmalarımıza başlamadan önce hangi hosting paketini seçmeniz gerektiği, bunun yanında işletmenize en uygun alan adı ve binlerce WordPress temasından birinin seçimini yapıyoruz.

Websitenizin Hazırlanması

03

  • WordPress siteniz için tema seçiminin ardından sizlerden temin edilen bilgiler doğrultusunda tüm sayfa ve içerikleriniz hazırlanır. Siz "tamam" diyene kadar revizeler (logo, renk, font ve sayfa düzenleri vb.) devam eder. Sizden aldığımız bilgiler ve ortaya koyacağımız fikirler ışığında size en uygun çalışmayı optimum sürede hazırlıyoruz.

Sunum ve Teslimat

04

  • Sitenizin hazırlanmasının ardından size özel eğitim videoları hazırlıyor, bu videolar sayesinde websitenizi nasıl yönetmeniz gerektiğini anlatıyoruz ve akabinde 1 yıllık ücretsiz destek süreciniz başlıyor. Çalışma tarafınızca onaylandıktan kısa bir süre sonra gerekli dosyaların teslimini sağlıyoruz.

03

Neden WordPress?

WordPress, kullanıcı dostu bir arayüze sahip içerik yönetim sistemidir (CMS). Açık kaynak kodlu olması, sürekli geliştirilebilir esnek mimarisi ve Türkçe yönetim panelinin yanında çok sayıda hazır çözümle birlikte WordPress altyapısı, dilediğiniz bir projeyi uygulamanıza olanak tanır; blog, kurumsal firma, haber portalı, portfolyo, mağaza, forum ve hatta sosyal ağ.

Alt yapısındaki esneklik sayesinde geliştiricinin müşteriyle doğrudan teması, yaşanabilecek sorunları daha iyi anlama ve en rasyonel çözümleri bulma fırsatı verir.

Wikipedia’da yer alan veriler ışığında Mayıs 2021 itibarıyla ilk 10 milyon web sitesinin %41.4’ünün WordPress kullanmaktadır. Bu anlamda WordPress dünyanın bir numaralı içerik yönetim sistemi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bilindiği üzere birçok ünlü şirket tarafından da kullanılmaktadır: Forbes, CNN, BBC, Reuters, NASA, eBay, Sony, General Motors bunlara örnek verilebilir.

Kısacası WordPress ile hayalinizdeki göz alıcı modern bir web sitesini bütçeniz dâhilinde oluşturabiliriz.

Size Özel Çözümler Üretmek için Daima Buradayız.

Ücretsiz Teklif Al