SSS

Sık Sorulan Sorular

Yaptığınız web siteleri mobil uyumlu mu?

Günümüzde teknolojisi her geçen gün mobil platformlara uyumlu hale gelmektedir. Bunun neticesinde web siteniz gelen ziyaretçilerin büyük çoğunluğu mobil cihazlardan ziyaretlerini gerçekleştirmektedir. Bu noktada web sitenizin mobil uyumlu olması kaçınılmazdır. Yaptığımız tüm çalışmalarda mobil uyumluluk önceliklerimiz arasındadır.

Çalışmalar kaç günde tamamlanıyor?

Hazırlanacak web sitesinin şekline göre (örnek: e-ticaret ya da şirket) çalışmalar 3 ila 5 iş günü arasında sürmektedir. Bu süre sizden istenen evrak ve dokümanların hızlı teslimatıyla doğru orantılı olduğu bilinmelidir.

Çalışmalarda revizyon hakkı var mı?

Evet revizyon hakkınız vardır. Sonuç olarak bir hizmet almaktasınız ve satın aldığınız hizmetin içinize sinmesi bizim için çok önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına dilediğiniz kadar revizyon hakkınız mevcuttur. Revizyon haklarınız örnek olarak; logonuz da düzenleme, tema renk ve fontların da düzenleme, sayfa düzenlenmesi vb.

SEO hizmeti veriyor muyuz?

Hayır. SEO konusu profesyonel ve uzun soluklu çalışma gerektirdiği için bu hizmeti veremiyoruz. Ancak hazırladığımız proje alt yapıları %100 SEO uyumlu olduğundan başlangıç olarak gerekli SEO ayarlamalarını tamamladıktan sonra teslimat sağlıyoruz.

Çalışmanın ardından destek alabilecek misiniz?

Evet iş bitiminden sonra yardım ve destek alabileceksiniz. Destek şunları kaplar; sitede oluşabilecek bir hata, tema, WordPress alt yapısı veya herhangi bir eklentinin güncellenmesidir. Destek süreleri paketlere göre değişmektedir, örneğin; başlangıç paketi 3 ay, profesyonel paket 6 ay ve e-ticaret paket 1 yıllık destek içermektedir. Opsiyonel olarak bu süre uzatılabilir, detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Neden hosting, domain ve SSL 1 yıl?

Sizin için yaptığımız tüm çalışmalarda ilk yıl Hosting, Alan adı ve SSL bizim tarafımızdan karşılanmaktadır. Takip eden yıllarda kendiniz bu hizmetler için ilgili firmalara ödeme yaparak websitenizin kullanım süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Sitenizi nasıl yöneteceksiniz?

Sadece E-ticaret paketimize özel olarak sitenizin yönetimi, ürün ekleme, sipariş takibi ve benzeri konularda sizlere detaylı videolar çekip gönderiyoruz. Bu sayede web sitenizi nasıl yöneteceğinize dair yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ücret iadesi var mı?

Dijital hizmet vermekteyiz ve yapılan işlemler maalesef geri alınamıyor. Bu yüzden siz yapılan çalışmadan memnun kalacağınız ana kadar tüm işlemler tarafımızdan yapılarak sizleri memnun etmek görevimiz.